15 yıllık tecrübemiz ve ekonomik hizmet anlayışını birleştirerek faaliyet gösteren Opel Servisimiz dinamik ve donanımlı imkanlarıyla sektördeki konumunu daha da güçlendirerek siz değerli Opel severlerin hizmetinde olmaya devam ediyor.
 
Profesyonel ve Güler Yüzlü Hizmet Anlayışı
Modern test cihazlarımız ve mevcut son teknolojileri yakından takip eden teknik kadromuz ile Opellerinizin her türlü elektronik sistem ve mekanik aksamlarının genel kontrolü Star Opel Servisimiz tarafından büyük titizlikle gerçekleştirilmektedir.
 
Mevcut arızaların hızlıca tespit edilip giderildiği servisimizde güler yüzlü ve konularında uzman personelimiz ile yakın ve sıcak ilişkiler kurarak Opelleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilecek ve STAR OPEL SERVİS imizi seçmenin sağladığı huzuru, mutluluğu ve memnuniyeti yaşayan binlerce kişiden birisi olabileceksiniz.
 
Kusursuz Hizmet
Unutmayın ki günümüzde büyük bölümü elektronik aksamlardan oluşan ve son derece komplike yapıda üretilen Opellerinizi bilgisiz ve güvenilir olmayan ellere teslim etmeniz sizlerin kötü süprizler ile karşılaşmanıza yol açabilir.Bu noktada eğitimli ve Opellerinizi en ince ayrıntısına kadar tanıyan teknik ekibimizin güvencesiyle Opellerinizin keyfini sonuna kadar yaşamak için en doğru adres kuşkusuz onlara özenle ve hassasiyetle yaklaşan ve onları en iyi anlayan tek merkez STAR OPEL SERVİSİ ne sizleri her zaman bekliyoruz.
 
İlkelerimiz
Dürüstlük,
Saygı,
Güven,
Şeffaflık,
Sosyal Sorumluluk,
Ekip Çalışması,
Kalite,
Sürekli Gelişim.
Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.
Vizyonumuz
Toplum ve iş yaptığımız kurumlar tarafından tarif edilen ortak paydada en yüksek kalitede hizmet vererek bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak için varız.
E-Mail Aboneliği
Gelişen ürün özellikleri ve teknolojiden haberdar olmak için E-postanızı girerek kayıt olun

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz her alanda teknolojik gelişmelerde öncü olmak müşteri beklentilerini aşan kalitede hizmet üretmek ve bunun için nitelikli iş gücünü bünyemizde yaşatmak.
İletişim
Adres : İlhanlı Mahallesi, kayseri yolu Üzeri, Ata Sanayi Sitesi (opet) Karşısı, 51100 Niğde Merkez/Niğde, Türkiye
Mobil :
Telefon :+90 388 213 63 39
Faks :+90 388 213 63 39
E-Mail :
Sosyal Medya